+++   Jedna rada: AK MÁTE ISTOTU, BIZNIS IDE LEPŠIE   +++   1   +++   Jedna rada: ČO ĎIEŤA NENAUČÍTE TO MU NENAŠETRÍTE   +++   1   +++   Jedna rada: ŠŤASTNE VYSTÚPIŤ Z AUTA JE TO NAJDÔLEŽITEJŠIE   +++   1   +++   Zistil som jednu vec: ČÍM VYŠŠIE BÝVATE, TÝM VIAC SUSEDOV MOŽETE VYTOPIŤ   +++   1   +++   Naučil som sa jednu vec: KEĎ CHCETE, ABY NIEČO FUNGOVALO, ŽIVOTNÉ SKÚSENOSTI SÚ NA NEZAPLATENIE   +++   1   +++   Ako matka Vám poviem jedno: VERTE SVOJIM VLASTNÝM INŠTIKTOM   +++   1   +++   Poradíme Vám jedno: AK ĽÚBITE SVOJE DETI, NEDÁVAJTE IM POCIT, ŽE VÁS V STAROBE MUSIA ŽIVIŤ   +++   1   +++   Viem jedno: ŽIVOT NIE JE LEN HRA   +++ 1 +++ Poviem Vám jedno: KEĎ POISŤOVNI PLATÍTE, NECHAJTE STAROSTI NA ŇU +++ 1 +++ Určite viem jedno: JE FAJN, KEĎ VÁS MÁ KTO VYTIAHNUŤ Z KAŠE +++ 1 +++ Jedna rada: NEOPLATÍ SA ŠETRIŤ NA NESPRÁVNYCH MIESTACH +++
ban bytca

CESTOVNÉ POISTENIE

4 small

POISTENIE LIEČEBNÝCH NÁKLADOV UŽ OD 0,80€/DEŇ DOSPELÍ A 0,40€/DEŇ DETI
    
 

Cestujte, zabávajte sa, užívajte si, robte to, na čo máte chuť! Myslite dopredu a zabezpečte sa už teraz !!!

Uzatvorte individuálne cestovné poistenie a voľné dni si vychutnáte naplno. S nami môžete oddychovať bez obmedzenia.

 
 

Najväčšie riziko hrozí v podobe náhleho ochorenia, úrazu alebo dopravnej nehody, preto o dôležitosti tejto zložky poistenia nikto nepochybuje. Náklady na ošetrenie v zahraničí, niekoľkodňová hospitalizácia, prípadne náklady na potrebný prevoz späť do vlasti sa môžu vyšplhať do astronomických výšok. Allianz – Slovenská poisťovňa toto riziko kryje v individuálnych poisteniach v neobmedzenej výške vo všetkých prípadoch akútneho ochorenia a nevyhnutného liečenia.

 
Na to, aby sme mohli klientom našej spoločnosti poskytnúť takúto starostlivosť 24 hodín denne vo všetkých krajinách sveta, Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s. spolupracuje s asistenčnou službou Mondial Assistance, ktorá je priamo zastúpená 37 lokálnymi kanceláriami v 28 krajinách. Ročne je vybavených takmer 12 miliónov poistných udalostí.
 

Najčastejšími poistnými udalosťami, s ktorými sa poisťovňa stretáva počas letnej sezóny, sú žalúdočné a tráviace problémy (náklady približne 160 eur), chrípka a zápal priedušiek s vysokými horúčkami (náklady približne 160 eur), alergická reakcia na slnko (náklady od 70 do 160 eur) a akútne zubné ošetrenie (náklady od 160 do 300 eur).

Príklady ďalších ochorení a úrazov:
Najčastejšími poistnými udalosťami, s ktorými sa poisťovňa stretáva počas letnej sezóny, sú žalúdočné a tráviace problémy (náklady približne 160 eur), chrípka a zápal priedušiek s vysokými horúčkami (náklady približne 160 eur), alergická reakcia na slnko (náklady od 70 do 160 eur) a akútne zubné ošetrenie (náklady od 160 do 300 eur).

Medzi ďalšie časté ochorenia patria:

 • gastroenteritída (akútny zápal žalúdka a čriev) v Španielsku s hospitalizáciou – 11.000 eur
 • zlomená panva vo Francúzsku – 5.000 eur
 • vysoký tlak a srdcová arytmia v USA, s týždňovou hospitalizáciou – takmer 27.000 eur
 • angína a zápal dutín – ambulantné ošetrenie a lieky vo Švajčiarsku – 300 eur
 • žalúdočné ťažkosti v Nemecku s hospitalizáciou – 1000 eur
 • prasknutie cievnej výdute v USA – 170.000 eur
 • zápal močového mechúra v Grécku – 1500 eur
 • infarkt v Tunisku – 2.500 eur
 • žalúdočné ťažkosti v Egypte – 280 eur
 • zápal stredného ucha v Bulharsku – 100 eur
 • bronchitída (zápal priedušiek) v Grécku – 170 eur
 • poštípanie hmyzom v Chorvátsku – 100 eur

CESTOVNÉ POISTENIE - produktový leták (291kB)

 

PRE HRÁČOV GOLFU

 

POISTENIE DO HÔR - produktový leták (323kB)

 

POISTENIE ZIMNÝCH ŠPORTOV

 

CESTOVATEĽ - NAŠE RADY - produktový leták (538kB)

 

POISTENIE INSOLVENTNOST - ZOZNAM CK K 1.8.2011 - info leták (266kB)

 
 

Pre viac informácií si dohodnite osobné stretnutie a neváhajte nám napísať cez kontaktný E-MAIL, alebo nám volajte na nižšie uvedené telefónne čísla.

NEZABUDNITE NA CESTU

LIKVIDÁCIA

stav

allinaz1

allinaz2