+++   Jedna rada: AK MÁTE ISTOTU, BIZNIS IDE LEPŠIE   +++   1   +++   Jedna rada: ČO ĎIEŤA NENAUČÍTE TO MU NENAŠETRÍTE   +++   1   +++   Jedna rada: ŠŤASTNE VYSTÚPIŤ Z AUTA JE TO NAJDÔLEŽITEJŠIE   +++   1   +++   Zistil som jednu vec: ČÍM VYŠŠIE BÝVATE, TÝM VIAC SUSEDOV MOŽETE VYTOPIŤ   +++   1   +++   Naučil som sa jednu vec: KEĎ CHCETE, ABY NIEČO FUNGOVALO, ŽIVOTNÉ SKÚSENOSTI SÚ NA NEZAPLATENIE   +++   1   +++   Ako matka Vám poviem jedno: VERTE SVOJIM VLASTNÝM INŠTIKTOM   +++   1   +++   Poradíme Vám jedno: AK ĽÚBITE SVOJE DETI, NEDÁVAJTE IM POCIT, ŽE VÁS V STAROBE MUSIA ŽIVIŤ   +++   1   +++   Viem jedno: ŽIVOT NIE JE LEN HRA   +++ 1 +++ Poviem Vám jedno: KEĎ POISŤOVNI PLATÍTE, NECHAJTE STAROSTI NA ŇU +++ 1 +++ Určite viem jedno: JE FAJN, KEĎ VÁS MÁ KTO VYTIAHNUŤ Z KAŠE +++ 1 +++ Jedna rada: NEOPLATÍ SA ŠETRIŤ NA NESPRÁVNYCH MIESTACH +++
ban bytca

PODNIKATELIA

     

Podnikajte bez obáv.

Väčšina podnikateľských subjektov na Slovensku pôsobí bez primeraného poistenia. Poistených je len 30 percent z nich. Lídrom na trhu je Allianz – Slovenská poisťovňa, ktorá má v tomto segmente 45-percentný trhový podiel.

Pre základný segment Podnikatelia je určený univerzálny produkt, ktorý v sebe spája všetky druhy poistenia potrebné pre optimálnu ochranu podnikateľskej činnosti. Produkt ponúka klientom možnosť vybrať si najfrekventovanejšie druhy poistenia ako sú poistenie budov, hnuteľných vecí, majetkové a strojné prerušenie prevádzky, poistenie strojov a elektroniky, poistenie nákladu, prevádzkovej zodpovednosti za škodu a stavebné poistenie jednotlivého stavebného projektu. Ďalšie produkty ponúkajú okrem štandardných druhov poistení aj krytie špecifických rizík, ktorým sú títo klienti vystavení. Poistenie „na mieru“ si tak môžu uzatvoriť poľnohospodári, cestní dopravcovia, bytové domy, autosalóny, stavebné spoločnosti, lekári, IT spoločnosti a ďalší .

Hlavnou výhodou každého produktu je maximálna flexibilita umožňujúca nastaviť klientovi individuálne parametre poistenia. Klienti si priamo vyberajú konkrétne riziká, proti ktorým sa chcú poistením chrániť. Výhodou je variabilita, či viac možnosti výberu spoluúčasti ako aj pri pripoisteniach, najmä vo výbere poistných súm a konkrétnych rizík. Jednoduchá skladba produktov napomôže klientovi voliť tie poistenia, ktoré mu poskytnú potrebnú ochranu. Ďalšou výhodou je jednoduchšia správa poistenia, keďže klient vo väčšine prípadov dostane namiesto viacerých vyúčtovaní poistného len jedno a poistné zaplatí jedinou platbou.

V rámci poistenia podnikateľov Vám ponúkame:

POISTENIE PODNIKATEĽOV - produktový leták (323kB)

POISTENIE MAJETKU

POISTENIE MAJETKOVÉHO PRERUŠENIA PREVÁDZKY

POISTENIE STROJOV A ELEKTRONIKY

POISTENIE NÁKLADU

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU

STAVEBNÉ POISTENIE - produktový leták (480kB)

POISTENIE PLODÍN (POĽNOHOSPODÁRI) - produktový leták (552kB)

POISTENIE POĽNOHOSPODÁRSKYCH ZVIERAT (POĽNOHOSPODÁRI)

POISTENIE BYTOVÝCH DOMOV - produktový leták (358kB)

POISTENIE AUTOSALÓNOV - produktový leták (333kB)

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU SPÔSOBENÚ ČLENMI ORGÁNOV SPOLOČNOSTÍ

POISTENIE VEDĽAJŠÍCH RIZÍK

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODY SPÔSOBENÚ PRI POSKYTOVANÍ SLUŽIEB INFORMAČNÝCH TECHNOLÓGIÍ (IT SPOLOČNOSTI) - produktový leták (355kB)

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU CESTNÉHO NÁKLADNÉHO PREPRAVCU - produktový leták (432kB)

POISTENIE PREPRAVY ZÁSIELOK

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODY PRI POSKYTOVANÍ ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI (LEKÁRI) - produktový leták (271kB)

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU PRI VÝKONE EKONOMICKO-PRÁVNEJ PROFESIE - produktový leták (236kB)

Pre viac informácií si dohodnite osobné stretnutie a neváhajte nám napísať cez kontaktný E-MAIL, alebo nám volajte na nižšie uvedené telefónne čísla.

NEZABUDNITE NA CESTU

LIKVIDÁCIA

stav

allinaz1

allinaz2